Menu
Your Cart

Hakkımızda

İstanbul Oto Cam

İstanbul Oto Cam, lider oto cam ve oto cam filmi üreticileri için satış ve satış sonrası garanti hizmetleri sunmak amacı ile kurulmuştur.

15 yıldan fazla bilgi birikimi ve tecrübe ile Türkiye pazarında yerli ve yabancı yüksek katma değerli ürünlerle Sefaköy 'de bulunan 3 katlı yerimizde hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Yerli ve yabancı oto cam üretici firmaları, orijinal oto cam firmalarının talebi doğrultusunda kuruldu. Otomobil camlarının üretiminden hemen sonra nakliye araçlarının camları için de üretimler başladı. Bunların başında ise otobüsler, kamyonlar gibi büyük araçlar ve havacılık sektöründe bulunan çeşitli araçlar gelmektedir.

En iyi hizmeti sunmak, görüşünüzü optimize etmek istiyoruz.

Teknolojiyi yakından takip ediyor, her gün yenilenmeye devam ediyoruz. Teknolojik ve hizmetsel yeniliklerimiz, stratejimizin bir parçası ve başarımızın anahtarıdır. Böylelikle bu sürücüler ve yolcular için daha fazla konfor, emniyet ve güvenlik ile optimum bir sürüş deneyimi anlamına gelir.

Anlaşmalı Sigorta Firmaları

Bir çok sigorta firmasıyla anlaşmalı olarak çalışmaktayız. İstanbul'un neresinde olursanız olun gelin ve hasar kayıtsızlık hakkınızı kaybetmeden otomobilinizin camını değiştirelim.

Kahvenizi hazırladık bile. Şimdi arkanıza yaslanın. Vaktinizi ikram ve sunumlarımızla değerlendirin.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.