Değerli misafirlerimiz, saygı değer ziyaretçiler,
 internet sitemize hoşgeldiniz!

İstanbul Oto Cam, Sefaköy'de cam filmi satış ve servis hizmetlerini vermeye devam ediyor. Her gün çalışmalarımıza yenilerini eklediğimiz firmamızın işlerinden bir kaçını görmek, hizmetlerimiz hakkında fikir edinebilmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Oto Cam Satış ve Servis

Otomobiliniz ile trafikte iken her zaman camınızın hasar görme ihtimali vardır. Ama güvenilir bir firma ile çalışmak yolda hasar ihtimalini en aza indirecektir. Bizler hem otomobil camı hem de daha önce hasar görmüş olan camınız için servis hizmeti sağlıyoruz ve üstelik bir çok sigorta firması ile anlaşmamızın bulunması ve hasar kayıtsızlık hakkınızı kaybetmeden otomobilinizin camını değiştirebilmeniz sizler için bir avantaj sağlıyor.

Oto Cam Kriko Tamiri

Orijinal yedek parçalar kullanarak yenilediğimiz krikolarınızı, satış sonrası garanti hizmeti ile sizlere teslim ediyoruz.

Tekne ve Yat Cam Filmi

Tekne ve yat cam filmleriyle güneşin zararlı ışınlarından korunarak sağlığınızı, görüşünüzü açması ile güvenliğinizi ve sağladığı serinlik ile de konforunuzu koruyabilirsiniz.

Meguiars Ürünleri, Pasta ve Cila

Meguiars ürünleri kendi alanında profesyonel ve çok çeşitli ürünleriyle bilinen bir markadır. Otomobilinizi veya yatınızı ısıdan, çizilmelerden korumak için yaptıracağınız pasta ve cila uygulamasında kullanılacak olan ürünün de bir marka değeri olması gerekir. Bunun için İstanbul Oto Cam'da bizler Meguiars ürünleriyle sizlere kaliteli hizmet sağlıyoruz.

Oto Ekspertiz

İkinci el otomobil alırken satın almış olduğunuz otomobile gereğinden fazla para ödememek, araç hakkında tüm bilgilere sahip olabilmek için oto ekspertiz hizmeti almanız şart. Bunun için ise elbette ki uzman bir ekibe ihtiyacınız var. Sizler için, güvenilir ekspertiz raporu sunuyoruz. Oto ekspertiz hizmetimizde fiyatlarımız mini, standart, kapsamlı ve Tüv Türk araç muayene öncesi ekpertiz olarak değişmektedir. Kendi tercihinizi belirleyin, sizlere en kısa sürede oto ekspertiz raporunuzu sunalım.

İstanbul bölgesinin tamamına hakim mobil hizmet veren ekibimiz, satış ve satış sonrası vermiş olduğu hizmet anlayışını 7/24 sürdürmektedir. Oto cam fiyatları ve acil servis için hemen bize ulaşabilirsiniz.